Hikaye - Öykü

FELÂKET PANORAMASI

ahmetfevzikibar.com
Arş. Gör. Ahmet Fevzi Kibar

Şimdi aklımda tek bir soru vardı, birbirine böylesine bilenmiş ve birbirinden nefret eder hale gelen bu toplumun, birbirine ihtiyacını hissetmesi için nasıl bir felaket yaşaması gerekiyordu?

“Vatanlarını yaşanmaz bulanlar, vatanlarını “yaşanmaz”laştıranlardır”

(Cemil Meriç-Bu Ülke)

Bu hikayeyi okumak için leylek hikayesi isimli kitabımı satın alabilirsiniz.

            Sakarya – (02.07.2020)

TEŞEKKÜR: Bu hikayemi özenle değerlendirip eleştiri, yorum ve düzeltmeleri ile hikayeme ayrı bir soluk katan Değerli öğrencim Elif YILMAZ’a şükranlarımı sunarım. Yine düzeltmelerde bulunan ve bazı hususlarda kendisiyle istişare ettiğim değerli öğrencim Mustafa DÜNDAR’a teşekkür ederim.

Ayrıca yazıma değerli yorum ve eleştirileri ile değer katan “Edebi Çalışma Grubu” muzun değerli öğrencileri; Nisa Nur KÖKSAL’a, Mustafa SİNCAR’a, Selman Serdar KAR’a, Muhammed Enes TAVLİ’ye ve Zeynep ERTEK’e ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ahmet Fevzi KİBAR

Yazar Hakkında

Ahmet Fevzi Kibar

Akademisyen, Hukuki Danışman ve Yazar
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Özel Hukuk yüksek lisans mezunu ve İstanbul Üniversitesi Özel Hukuk doktora eğitimi (devam ediyor). Kişiler, Aile, Eşya, Miras, Borçlar, Gayrimenkul, Fikri Mülkiyet ve Ürün Sorumluluğu Hukuku alanlarında çalışma yapmaktadır. Ayrıca hikâye, deneme ve eleştiri yazarlığı da yapmaktadır. Evli ve baba.

12 Yorumlar

Yorum Yap